TECHNINĖ PRIEŽIŪRA IR REMONTAS

LIFTAI

Operatyvus reagavimas į kiekvieną iškvietimą

24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę esame pasiruošę atsiliepti į Jūsų pagalbos prašymą. Mūsų darbuotojai aprūpinti moderniomis ryšio priemonėmis, kurios leidžia greitai ir operatyviai reaguoti į kiekvieną iškvietimą.

Iškvietimai yra fiksuojami sistemoje, todėl prireikus galime pateikti išsamias ataskaitas.                  

Kvalifikuoti ir atestuoti specialistai

Mūsų įmonėje dirba tik kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys liftų techninės priežiūros ir remonto meistrai. Darbuotojams reguliariai vykdomi mokymai, atestavimas ir kvalifikacijos kėlimas. 

Esame susipažinę su naujausiomis technologijomis, tad užtikriname profesionalią ir kokybišką techninę priežiūrą.

Visapusiškas jūsų lifto saugumas

Didžiausią dėmesį skiriame žmonių, kurie naudojasi kėlimo įrenginiais, saugumui. Atlikdami periodines lifto apžiūras, siekiame užtikrinti, kad žmonių kasdienybėje naudojami įrenginiai veiktų patikimai ir būtų visapusiškai saugūs.

Konkurencinga kaina

Įsiklausę į kiekvieno lūkesčius, siūlome individualius sprendimus, kokybišką bei patikimą lifto remontą už konkurencingą kainą.

Padėsime rasti geriausią sprendimą

Nesvarbu, su kokiu lifto gedimu ar problema susidūrėte, mes pasiruošę rasti geriausią sprendimą bei pritaikyti savo žinias ir ilgametę patirtį, kad sutvarkytume net sunkiausius gedimus.

Esame liftų priežiūros paslaugų profesionalai

 • Bendradarbiaujame su didžiausiomis Europos liftų gamyklomis bei atsarginių dalių tiekėjais, todėl užtikriname reikalingų detalių tiekimą bet kokio tipo kėlimo įrenginiams.
 • Esame susipažinę su naujausiomis technologijomis, aprūpinti reikalinga testavimo ir reguliavimo įranga, todėl galime Jūsų naudojamam įrenginiui užtikrinti profesionalią ir kokybišką garantinę ir po garantinę priežiūrą.
 • Šiuo metu visoje Lietuvoje prižiūrime kelis tūkstančius įvairių gamintojų kėlimo įrenginių. Dauguma mūsų prižiūrimų liftų yra įrengti senos statybos daugiabučiuose namuose.

Sklandžiam darbui užtikrinti – lifto priežiūros veiksmai:

Mūsų įmonės darbuotojai kas mėnesį atlieka Jūsų lifto patikrą, kurios metu pirmiausia patikrinama lifto kabina – kabinos durų sąvaros, sienų, grindų ir lubų apdaila bei kabinos valdymo pulto ir mygtukų būklė.

Kitas žingsnis – patikrinti liftą iš išorės. Pirmiausia įvertinama šachtos durų sąvarų susidėvėjimo būklė, ar nėra sugadinta šachtos durų angokraščių apdaila. Taip pat apžiūrimi kiekviename aukšte esantys lifto iškvietimo mygtukai – ar jie nėra apdegę, kitaip sugadinti. 

Trečias žingsnis – patikrinti liftą iš vidaus – važinėjantiems liftu gyventojams nematomos pusės. Tikrinami mašinų patalpoje esantys lifto mechanizmai. Šių mechanizmų tikrinimas yra itin svarbus žingsnis, siekiant nustatyti, ar liftas saugus ir tinkamas naudoti. Iš nustatytų defektų galima matyti, kokia yra lifto būklė.

Toliau seka šachtos viduje esančių mechanizmų patikrinimas: peržiūrimos kabinos durų pavaros, spynos ir ritinėlių būklė bei susidėvėjimo lygis. Dėl šių mazgų susidėvėjimo lifto kabina važiavimo metu gali sustoti ar strigti. Taip pat tikriname kėlimo lynų susidėvėjimo lygį, kuris nustatomas pagal nutrūkusių lyno gijų skaičių viename metre ir lyno diametro sumažėjimą, bei kitas sklandžiam lifto veikimui būtinas detales. 

Paskutinis žingsnis yra lifto šachtos prieduobėje esančių mechanizmų patikra ir pačios prieduobės išvalymas nuo įvairių šiukšlių, tokių kaip laikraščiai, žurnalai, reklaminės skrajutės ir panašiai.

Apie visus lifto patikros metu aptiktus trūkumus mūsų įmonė informuoja namo administratorių, bendrijos pirmininką ar kitą įgaliotą atstovą. Jeigu aptikti neatitikimai kelia tiesioginį pavojų žmonių sveikatai, gyvybei, turtui arba gali įvykti avarija, liftas yra nedelsiant sustabdomas. Norėdami daugiau sužinoti apie savo lifto būklę namo administratoriai ar bendrijos pirmininkai, taip pat ir gyventojai visuomet gali kreiptis į mūsų bendrovę.

Liftai

Keltuvai

Eskalatoriai ir judamieji takai

Kontaktai:

 • UAB „Baltijos Liftai“ | Administracija
  Elektrinės g. 3, LT-03150, Vilnius, Lietuva
 • (8-5) 2195119
 • [email protected]

Pirmas failas

D.U.K.

 • Jei liftas užstrigo, svarbiausia nepanikuoti, nes jokio pavojaus nėra, liftą sustabdo lifto apsaugos mechanizmai ir  valdymo sistemos apsauga, tad liftas tikrai saugioje padėtyje. 
 • Pirmiausia reikia spausti pagalbos iškvietimo mygtuką, pažymėtą skambučio ženklu, ir laukti, kol atsilieps dispečerinė. 
 • Labai svarbu pasakyti dispečerinei tikslų adresą, laiptinę, durų kodą, jei tokia informacija žinoma. Jeigu nežinote adreso, galite pasakyti lifto numerį, kuris yra ant lipduko. Jis prasideda LF-01-***** ir baigiasi paskutiniais penkiais skaičiais. Pagal jį galima išsiaiškinti, kokiu adresu yra užstrigęs žmogus. 
 • Svarbu žinoti, kad avarinė tarnyba atvyksta iki 1 valandos laikotarpiu, o dažniausiai ir greičiau.

Sugedus liftui apie gedimą reikėtų pranešti liftą prižiūrinčiai įmonei. Siekiant užtikrinti sklandų lifto veikimą reikia nuolat stebėti liftą, atlikti jam technines apžiūras ir laiku šalinti gedimus. 

Liftų priežiūra reglamentuojama Lietuvos Respublikos potencialiai pavojingų įrenginių priežiūros įstatymu, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2006 m. vasario 24 d. įsakymu Nr. A1-61 patvirtintomis liftų priežiūros taisyklėmis. Taisykles galite rasti čia ->. 

Patikrinama lifto kabina, toliau tikrinami mašinų patalpoje esantys mazgai – suktuvas, greičio ribotuvas, elektros valdymo sistema, taip pat tikrinami šachtos viduje esantys mechanizmai. 

Make It Simple

Lorem Ipsum is simply dummy text  ever since of the printing and typesetting industry.

Unique Strategy

Lorem Ipsum is simply dummy text  ever since of the printing and typesetting industry.

Unique Planning

Lorem Ipsum is simply dummy text  ever since of the printing and typesetting industry.